Vacature Executive Collaboration Lead / Management Assistent – 40 uur – regio Haaglanden

Vacature
Executive Collaboration Lead
Management Assistent

Functieomschrijving:
Wij zoeken iemand die iets van een IT achtergrond heeft en ervaring in event management!

Binnen het team coördineren en plannen jullie alle Executive events en meetings, van simpele kleine skype meetings tot globale company wide webcasts met duizenden participanten.
Wij zijn dus op zoek naar mensen die communicatief heel sterk zijn (vanwege het coördineren & plannen), maar ook technisch verstand hebben van, of ervaring hebben met, de verschillende collaboratie tools (Skype, Video conferencing, Telepresence).
Zeer belangrijk is dat de persoon stevig in zijn schoenen staat want het is een serieuze rol met executive stakeholders met hoge verwachtingen die allemaal naar deze persoon gaan kijken als er iets mis gaat.
Natuurlijk moet het Engels 100% goed zijn, ook in stressvolle situaties.

Klant tevredenheid is het allerbelangrijkste en het moet dus iemand zijn die flexibel en tot het uiterste gaat om dat voor elkaar te krijgen, veel verantwoordelijkheid en vrijheid krijgt je dan ook daarvoor in deze rol.
Iemand die dus iets van een IT achtergrond heeft en ervaring heeft in event management zou ideaal zijn.

Functie eisen:
– Minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie.
– Ervaren met het organiseren en coördineren van grote (virtuele) evenementen van begin tot eind. Je moet de mogelijkheid hebben om meerdere aspecten van het evenement te   beheren, sturen en beheren, zoals technologie, deelnemers, meerdere belanghebbenden en   vereisten.
– In staat om de volledige verantwoordelijkheid te pakken en tegelijkertijd een proactieve houding aannemen bij het organiseren en coördineren van deze evenementen, dit terwijl jij onder hoge druk werkt.
– Ervaring in het gebruiken en ondersteunen van CISCO / Polycom videoconferentieapparatuur, CISCO Telepresence en Lync / Skype voor zakelijke vergaderingen.
– Moet beschikken over uitstekende taalvaardigheid, zowel schriftelijk als mondeling (van persoon tot persoon en via de telefoon), zowel in de lokale taal als in het Engels.
Kan communiceren op alle niveaus van de organisatie. Gevoelig zijn voor non-verbale communicatie en daar adequaat op kunnen reageren
– Beheren van verwachtingen en effectieve communicatie met de meest senior stakeholders  in het bedrijf
– Ervaring met Microsoft Skype, Office 365, Sharepoint Online

Taalvaardigheid:
Vereist: Nederlands, Engels

Bedrijfsomschrijving:
Betreft de vacature “Executive Collaboration Lead / Management Assistent – 40 uur – regio Haaglanden” werft SKS Professionals voor deze opdrachtgever.

Salarisinformatie:
Salaris in overleg

Overige info:
– MBO niveau 4 of hoger
– Medior/Senior niveau
– Detachering / Tijdelijk contract
– Salaris in overleg
– 40 uur p/w

Voor meer informatie neem contact met ons op.

In 5 stappen een nieuwe baan!

  • Laat ons weten wie je bent! Solliciteer vandaag nog.
  • Wij reageren op werkdagen binnen 24 uur!
  • Drink een kop koffie en accepteer ons cookie erbij!
  • Een vervolggesprek vindt binnen een week plaats!
  • Bij een match teken jij je contract en belonen wij jou met een gaaf cadeau!

Direct solliciteren

Solliciteer direct middels
onderstaand formulier.






    Ik ga akkoord met jullie privacy beleid.

      Ik ga akkoord met jullie privacy beleid.

      Vragen?

      Wij helpen
      je
      graag
      verder.